од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

„Слобода“-завршен концерт од официјалниот дел на сезоната „Филхармонија во движење“

19/05/2022 @ 20:00

Details

Date:
19/05/2022
Time:
20:00

Organizer

Venue

Соборен храм

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе