од
Loading Events

« All Events

„Севилскиот бербер“-Џоакино Росини

February 10 @ 20:00 - 22:30

Details

Date:
February 10
Time:
20:00 - 22:30

Organizer

Venue

Национална опера и балет
Национална опера и балет
Скопје,
+ Google Map

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе