од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

„Само глас“-театарска претстава

May 23 @ 20:00

Details

Date:
May 23
Time:
20:00

Organizer

Venue

Македонски народен театар

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе