од
Loading Events

« All Events

„Самоуки 2024“-традиционална ликовна изложба

June 14 @ 20:00 - July 26 @ 00:00

Details

Start:
June 14 @ 20:00
End:
July 26 @ 00:00

Organizer

Venue

Центар за култура „Трајко Прокопиев“-Куманово

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе