од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

„Ретроспективна изложба-30 години творештво“ на ликовниот уметник Нехат Беќири

22/12/2022 @ 19:00

Details

Date:
22/12/2022
Time:
19:00

Organizer

Venue

Чифте амам

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе