од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

„Распродажба на соништата“-театарска претстава за деца (премиера)

April 9 @ 18:00

Details

Date:
April 9
Time:
18:00

Organizer

Venue

НУЦК „Ацо Шопов“ Штип

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе