од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

„Распеано рибарче“-детски музички фестивал

April 16 @ 19:00

Details

Date:
April 16
Time:
19:00

Organizer

Venue

НУЦК „Григор Прличев“- Охрид

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе