од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

„Птица со главата меѓу нозе“-театарска претстава

11/05/2022 @ 20:00

Details

Date:
11/05/2022
Time:
20:00

Organizer

Venue

Драмски театар

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе