од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Полска вечер, трио „Супниевски“-Каролине Супниевски(виолончело), Магдалена Супниевски(виолина),Ана Супниевски(виолина)

July 14 @ 21:00

Details

Date:
July 14
Time:
21:00

Venue

Црква „Света Софија“ Охрид

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе