од
Loading Events

« All Events

„Пипи долгиот чорап“-театарска претстава

April 26 @ 19:00

Details

Date:
April 26
Time:
19:00

Organizer

Venue

Театар за деца и младинци-Скопје

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе