од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

„Пепелашка“-театарска претстава

April 6 @ 19:00

Details

Date:
April 6
Time:
19:00

Organizer

Venue

Театар за деца и младинци-Скопје

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе