од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

„Пациентот на доктор“-театарска претстава

April 18 @ 00:00

Details

Date:
April 18
Time:
00:00

Organizer

Venue

НУЦК “Иљо Антески-Смок“-Тетово

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе