од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

„Патувањето на принцот“-детски анимиран филм

January 27 @ 14:00 - 17:00

Details

Date:
January 27
Time:
14:00 - 17:00

Venue

Кинотека на Република Северна Македонија

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе