од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

„Вернисаж“-театарска претстава

February 15 @ 08:00 - 17:00

Details

Date:
February 15
Time:
08:00 - 17:00

Organizer

Venue

Драмски театар-Скопје

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе