од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

„Оревокршачка“-Петар Илич Чајковски

03/02/2023 @ 20:00 - 22:00

Details

Date:
03/02/2023
Time:
20:00 - 22:00

Organizer

Venue

Национална опера и балет
Национална опера и балет
Скопје,
+ Google Map

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе