од
Loading Events

« All Events

„Оревокршачка“-балет, Петар Илич Чајковски

December 29 @ 20:00

Details

Date:
December 29
Time:
20:00

Organizer

Venue

Национална опера и балет
Национална опера и балет
Скопје,
+ Google Map

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе