од
Loading Events

« All Events

Одбележување на Светскиот ден на книгата и авторското право

April 25 @ 00:00

Details

Date:
April 25
Time:
00:00

Organizer

Venue

НУ Библиотека „Кочо Рацин“ -Тетово

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе