од
Loading Events

« All Events

„Не се клади на Енглези“-театарска претстава

February 10 @ 20:00

Details

Date:
February 10
Time:
20:00

Organizer

Venue

Македонски народен театар

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе