од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

„Некој нека ми каже колку сум важен“-театарска претстава

January 22 @ 19:00

Details

Date:
January 22
Time:
19:00

Venue

Театар за деца и младинци
Скопје, + Google Map

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе