од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

„Некој нека ми каже колку сум важен“-театарска претстава

07/10/2022 @ 19:00

Details

Date:
07/10/2022
Time:
19:00

Organizer

Venue

Театар за деца и младинци
Скопје, + Google Map

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе