од
Loading Events

« All Events

„Некој нека ми каже колку сум важен“-театарска претстава

February 22 @ 19:00

Details

Date:
February 22
Time:
19:00

Organizer

Venue

Театар за деца и младинци-Скопје

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе