од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

„На дното“-театарска претстава

April 17 @ 20:00

Details

Date:
April 17
Time:
20:00

Organizer

Venue

НУ Народен Театар Битола

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе