од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

„Најголема вистина“-македонски филм

March 3 @ 19:00

Details

Date:
March 3
Time:
19:00

Venue

НУ Центар за култура „Григор Прличев“-Охрид
Охрид, + Google Map

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе