од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Настап на „Simply Quartet“ Данфенг Шен (виолина), Антониа Ранкенсбергер (виолина),Ксианг Лју (виола), Иван Валентин Холуп Роалд (виолончело)

16/08/2022 @ 21:00

Details

Date:
16/08/2022
Time:
21:00

Organizer

Venue

Црква „Света Софија“ Охрид

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе