од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Настап на Весна Ѓиновска Илкова(сопран),Кристина Светиева(пијано),Ѓорѓи Цуцковски(солист тенор),Р.С.Македонија

31/07/2022 @ 21:00

Details

Date:
31/07/2022
Time:
21:00

Organizer

Venue

Црква „Света Софија“ Охрид

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе