од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Настан по повод Светскиот ден на книгата и авторското право

April 26 @ 12:00 - 17:00

Details

Date:
April 26
Time:
12:00 - 17:00

Venue

НУБ Свети Климент Охридски Скопје

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе