од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Музички времеплов на Андрија Минчиќ (кларинет), со Тадија Минчиќ(фагот) во соработка со Никола Цветковиќ (пијано) Србија

August 15 @ 21:00

Details

Date:
August 15
Time:
21:00

Organizer

Venue

Црква „Света Софија“ Охрид

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе