од
Loading Events

« All Events

„Молитви на моето тело“-балетски триптих во рамките на јубилејното 20. издание на ТАНЦ ФЕСТ

April 23 @ 20:00

Details

Date:
April 23
Time:
20:00

Organizer

Venue

Национална опера и балет
Национална опера и балет
Скопје,
+ Google Map

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе