од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

„Лифт за губилиште“-игран филм

February 9 @ 18:00

Details

Date:
February 9
Time:
18:00

Venue

Кинотека на Република Северна Македонија

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе