од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

„Лажеш Мелита“-театарска претстава(премиера)

07/05/2022 @ 12:30

Details

Date:
07/05/2022
Time:
12:30

Organizer

Venue

Театар за деца и младинци
Скопје, + Google Map

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе