од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

„Кротењето на опаката“-театарска претстава во режија на Викторија Шевченко

01/08/2022 @ 21:00

Details

Date:
01/08/2022
Time:
21:00

Organizer

Venue

Црква „Света Софија“ Охрид

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе