од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

„Костоски“-фолклорен концерт

May 21 @ 17:00

Details

Date:
May 21
Time:
17:00

Venue

НУ Центар за култура „Григор Прличев“-Охрид
Охрид, + Google Map

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе