од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

„Координати на еден сон“-60 години проектирање современост

April 4 @ 19:30

Details

Date:
April 4
Time:
19:30

Organizer

Venue

Музеј на современа уметност

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе