од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Концерт со хитовите на Френк Синатра

February 14 @ 20:00

Details

Date:
February 14
Time:
20:00

Organizer

Venue

Национална опера и балет
Национална опера и балет
Скопје,
+ Google Map

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе