од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Концерт на учесниците на меѓународниот музички мајсторски курс под раководство на: Тамила Гулијева(пијано) и Емилио Перцан(виолина)

August 13 @ 17:00

Details

Date:
August 13
Time:
17:00

Organizer

Venue

Црква „Света Софија“ Охрид

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе