од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Концерт на октет „Прилеп“

August 18 @ 19:30

Details

Date:
August 18
Time:
19:30

Venue

Центар за култура Марко Цепенков Прилеп

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе