од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Концерт на МММ и камерниот оркестар „Саша Николовки-Ѓумар“, диригент Борјан Цанев

28/07/2022 @ 21:00

Details

Date:
28/07/2022
Time:
21:00

Organizer

Venue

Црква „Света Софија“ Охрид

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе