од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Концерт на класично камерно дуо „EX MACEDONICUM“

14/09/2022 @ 19:00

Details

Date:
14/09/2022
Time:
19:00

Organizer

Venue

Центар за култура Марко Цепенков Прилеп

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе