од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Конзерваторска приказна за сликата „Турска бања“

01/12/2022 @ 19:00

Details

Date:
01/12/2022
Time:
19:00

Organizer

Venue

Национална галерија на Република Северна Македонија

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе