од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

„Кец на десетка“-театарска претстава

25/09/2023 @ 20:00

Details

Date:
25/09/2023
Time:
20:00

Organizer

Venue

Македонски народен театар

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе