од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

„Кариран нинџа“-анимиран детски филм

25/01/2022 @ 12:00 - 17:00

Details

Date:
25/01/2022
Time:
12:00 - 17:00

Organizer

Venue

Кинотека на Република Северна Македонија

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе