од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

„Изгубени во животот“-краток експериментален филм

07/02/2022 @ 00:00

Details

Date:
07/02/2022
Time:
00:00

Organizer

Venue

Кинотека на Република Северна Македонија

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе