од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

„Замисли желба“-изложба на истоимениот инклузивен проект

14/12/2022 @ 13:00

Details

Date:
14/12/2022
Time:
13:00

Organizer

Venue

Чифте амам

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе