од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

„Животот е…“-Кабаре на Наташа Поплавска

23/07/2022 @ 21:00

Details

Date:
23/07/2022
Time:
21:00

Organizer

Venue

Долни Сарај Охрид

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе