од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

„Жени во собрание“-театарска претстава

February 14 @ 20:00

Details

Date:
February 14
Time:
20:00

Organizer

Venue

Театар комедија
Театар комедија
Скопје,
+ Google Map

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе