од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

„Едвард раце ножици“-театарска претстава(откажана)

February 23 @ 20:00

Details

Date:
February 23
Time:
20:00

Venue

Театар за деца и младинци
Скопје, + Google Map

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе