од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

„Да инспекторе,претстава со грешки“-театарска претстава

May 7 @ 19:30

Details

Date:
May 7
Time:
19:30

Venue

Театар Војдан Чернодрински Прилеп

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе