од
Loading Events

« All Events

„Горчливите солзи на Петра Фон Кант“-театарска претстава

February 24 @ 20:00

Details

Date:
February 24
Time:
20:00

Organizer

Venue

Македонски народен театар

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе