од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

„Горчливите солзи на Петра Фон Кант“-театарска претстава

22/03/2022 @ 20:00

Details

Date:
22/03/2022
Time:
20:00

Organizer

Venue

Македонски народен театар

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе