од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

„Гига мега бајка“-театарска претстава

26/02/2022 @ 19:00

Details

Date:
26/02/2022
Time:
19:00

Organizer

Venue

Театар за деца и младинци
Скопје, + Google Map

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе